Współpraca


 

Jako Skład Fabryczny Systemów tarasowych firmy Gamrat mamy szeroką ofertę dla całej branży budowlanej i branży powiązanych, dopasowanych do profilu potencjalnego Partnera Handlowego.

Każdy z naszych klientów zostanie bezpłatnie umieszczony na naszej mapie w zakładce Partnerzy tak aby maksymalnie ułatwić kontakt klienta indywidualnego który jest już ukierunkowany na zakup z naszym Partnerem Handlowym.

Dla salonów sprzedaży specjalizujących się w sprzedaży desek tarasowych mamy atrakcyjne rabaty na materiał i transport, katalogi, próbki, ekspozytory, banery oraz szkolenia materiałowe, a dla ekip montażowych współpracujących doradztwo techniczne i bezpłatne szkolenia montażowe. Przy stałej współpracy możliwość przygotowania bezpłatnej ekspozycji.

Dla partnerów handlowych, którzy prowadzą sprzedaż innych materiałów budowlanych, ale również ogrodniczych i z branży zupełnie nie powiązanych z tarasami i budownictwem, którzy widzą szansę sprzedaży i rozwoju na swoim rynku produktów z naszych produktów przygotowaliśmy ofertę. Atrakcyjne rabaty na materiał i transport, katalogi, próbki, ekspozytory, banery reklamowe, szkolenie z przygotowania wyliczenia i wyceny materiału oraz szkolenia materiałowe i sprzedażowe, a dla ekip montażowych współpracujących doradztwo techniczne i bezpłatne szkolenia montażowe. Przy stałej współpracy możliwość przygotowania bezpłatnej ekspozycji.

Dla firm i ekip montażowych. Jest to oferta skierowana do zajmujących się usługami w stolarstwie, branży budowlanej oraz zajmujących się wyłącznie wykonaniem tarasów. Dla takich firm mamy atrakcyjne rabaty na materiał i transport, katalogi, próbki i ekspozytory. Jeśli posiadają punkty stacjonarne również banery reklamowe oraz szkolenia materiałowe i sprzedażowe, jeśli zajdzie taka potrzeba również doradztwo techniczne i bezpłatne szkolenia montażowe.

Dla architektów i projektantów mamy program prowizyjny za polecenie lub sprzedaż produktów z naszej oferty, oraz materiały marketingowe, próbki oraz mini ekspozytory dla klientów.

Dla inwestorów oferujemy kompleksową obsługę inwestycji od współpracy na etapie projektu poprzez materiały marketingowe, ekspozycje pokazowe, materiał w bardzo atrakcyjnych cenach, po wykfalifikowane ekipy montażowe .